loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

BW730PLUS

  Kurumsal Kimlik Tasarımı KURUMSAL KİMLİK ELEMANLARI NELERDİR ? Kurumsal kimlik elemanları genel olarak hepimizin bildiği,...

Details

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı

KURUMSAL KİMLİK ELEMANLARI NELERDİR ?

Kurumsal kimlik elemanları genel olarak hepimizin bildiği, faaliyet içerisinde sıkça kullandığımız birkaç kalemden oluşmaktadır. Bunlar logotype, kurumsal evraklar, basılı ürünler, kurumsal uygulamalar, medya standartları, sosyal medya hesapları, fuar tasarımları oluşturmaktadır. Ancak bu her bir başlığın içerisinde onlarca kalem bulunmaktadır. Bu da kurumsal kimlik tasarımının ne kadar geniş konsept olduğunu ve önemli olduğunu göstermektedir.

Kurumsal kimlik elemanları firma kuruluşunda ve yeniden yapılanmada tasarlandığı gibi özel bir etkinlik ve farklı durumlarda da tasarlanmaktadır. Örneğin firmanın katılacağı farklı bir fuar, şirket kuruluş yemeği, özel bir etkinlikte sponsorluk gibi farklı çalışmalarda ilave kurumsal kimlik tasarımı yapılmaktadır.

Mavi yeşil ajans; İnşaat projelerinde kurumsal firmalara reklam ve kampanya hizmetleri vermektedir. Mavi yeşil ajans Kemalpaşa Nazar köy’de inşa edilen bw730plus projesinin reklam ajansı olarak çalışmaktadır. Bw730plus 32 daireden oluşan bir villadır. Her villada havuz, peyzaj ve kış bahçesi bulunmaktadır. Mavi yeşil ajans bw730plus projesine logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, kartvizit tasarımı, broşür tasarımı, inşaat çevresi giydirme tasarımları yapılmıştır. Yine katalog tasarımı, sosyal medya tasarımları, web sitesi tasarımı, sosyal medya reklamları yapılmıştır.

Mavi yeşil ajans bw730plus villa projesine katalog tasarımı, tabela tasarımı, yönlendirme tasarımları, açık hava bilboard reklam tasarımları hazırlamıştır. Yine poll banner ve durak reklamları tasarımları ve uygulamaları yapmıştır. Dergi reklam tasarımı ve inşaat proje satış ofisi giydirme çalışmaları yapmıştır.

Mavi yeşil ajans inşaat firmalarına proje bazlı reklam çalışmaları yapmaktadır.

Kurumsal kimlik elemanları; şirket içi evraklar, açık hava da kullanılan reklam ve tanıtımlar, şirket tanıtım katalog ve benzeri sunumlar, promosyon ürünleri, internet sitesi ve sosyal medya hesapları yeniden dizayn edilebilmekte ya da ihtiyaç olduğunda tasarlanmaktadır. Yani isterseniz kurumsal kimlik tasarımını tek seferde hazırlatabilir, isterseniz ihtiyaç duyduğunuzda tasarlarız. Buradaki en önemli etken farklı kampanyalarda farklı tasarımlar hazırlanması ya da günün ya da tarihin önemine göre yeniden dizayn edilmesidir.