loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

Ayhan Gültekin İnşaat

  Kurumsal Kimlik Tasarımı KURUMSAL KİMLİK ELEMANLARI NELERDİR ? Kurumsal kimlik elemanları genel olarak hepimizin bildiği,...

Details

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı

KURUMSAL KİMLİK ELEMANLARI NELERDİR ?

Kurumsal kimlik elemanları genel olarak hepimizin bildiği, faaliyet içerisinde sıkça kullandığımız birkaç kalemden oluşmaktadır. Bunlar logotype, kurumsal evraklar, basılı ürünler, kurumsal uygulamalar, medya standartları, sosyal medya hesapları, fuar tasarımları oluşturmaktadır. Ancak bu her bir başlığın içerisinde onlarca kalem bulunmaktadır. Bu da kurumsal kimlik tasarımının ne kadar geniş konsept olduğunu ve önemli olduğunu göstermektedir.

AYHAN GÜLTEKİN İNŞAAT

Mavi yeşil ajans; İzmir inşaat sektörünün önemli firmalarından Ayhan Gültekin İnşaat ile yapılan görüşmeler neticesinde medya satın alma ajansı olarak çalışmalara başlamıştır. Ayhan Gültekin inşaat İzmir Karşıyaka’da bir çok projeye imza atmış, konut sektörünün sevilen ve bilinen markasıdır. Müşteri odaklı konut tasarımları, yaşam standardını yükselten iç mekan tasarım ve uygulamaları buna örnektir. Projelerinde aile ve yaşama verdiği değer Ayhan Gültekin inşaatın en önemli özelliğidir. Özenle hazırlanan bahçe peyzajı, çocuk oyun parkları, spor salanları ve yüzme havuzu ile konut yaşamını farklı boyutlara taşımıştır.

Mavi yeşil ajans kurumsal kimlik tasarımı, katalog tasarımları, sosyal medya tasarım ve reklamları, gazete, dergi reklamları tasarım ve baskılarında Ayhan Gültekin inşaat ile çalışmıştır. Yine web tasarımı, rollup tasarımı ve yeni proje katalog tasarımları mavi yeşil ajans ile beraber hazırlanmıştır.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Kurumsal kimlik elemanları firma kuruluşunda ve yeniden yapılanmada tasarlandığı gibi özel bir etkinlik ve farklı durumlarda da tasarlanmaktadır. Örneğin firmanın katılacağı farklı bir fuar, şirket kuruluş yemeği, özel bir etkinlikte sponsorluk gibi farklı çalışmalarda ilave kurumsal kimlik tasarımı yapılmaktadır.

Kurumsal kimlik elemanları; şirket içi evraklar, açık hava da kullanılan reklam ve tanıtımlar, şirket tanıtım katalog ve benzeri sunumlar, promosyon ürünleri, internet sitesi ve sosyal medya hesapları yeniden dizayn edilebilmekte ya da ihtiyaç olduğunda tasarlanmaktadır. Yani isterseniz kurumsal kimlik tasarımını tek seferde hazırlatabilir, isterseniz ihtiyaç duyduğunuzda tasarlarız. Buradaki en önemli etken farklı kampanyalarda farklı tasarımlar hazırlanması ya da günün ya da tarihin önemine göre yeniden dizayn edilmesidir.

 

Thanks for watching!